Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 45145506
Kort fortalt. FORE Østerbrogade Holding ApS har CVR-nummer 45145506 og er registreret som anpartsselskab, startet 15. oktober 2024. Adressen i CVR er Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
15. okt. 2024 –
Virksomhedens levetid
CVR 45145506 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
FORE Østerbrogade Holding ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Sladata · CVR 45145506 · FORE Østerbrogade Holding ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
FORE Østerbrogade Holding ApS har CVR-nummer 45145506.
FORE Østerbrogade Holding ApS er registreret i CVR på adressen Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V.
FORE Østerbrogade Holding ApS blev startet 15. oktober 2024 ifølge CVR.
FORE Østerbrogade Holding ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Kalvebod Brygge 39, 4, 1560 København V
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
15. okt. 2024
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
FORE Østerbrogade Holding ApS har status «aktiv» i CVR.
Legale ejere og ledelse står på Sladatas side for FORE Østerbrogade Holding ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 24. okt. 2026, 16.50.33. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
S. Aller & N.S. Henriksen Holding ApS
Kapital 10–14,99 %
+6 flere i listen nedenfor
FORE Østerbrogade Holding ApS
Ejer andele i
Ejendomsselskabet Østerbrogade 190 ApS
Kapital 100 %
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
Bianco Pecunia ApSSelskab · CVR 40484868
EIO Holding ApSSelskab · CVR 34055394
Liisberghus ApSSelskab · CVR 39034883
3 tidligere ejere vises ikke.
Annette Hougaard Due JensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 17. jun. 2025
Emil ØigaardPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 17. jun. 2025
Helene Vangsted HoffmannPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 17. jun. 2025
Martin LavesenPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 17. jun. 2025
3 tidligere ledelsesroller vises ikke.
Ejendomsselskabet Østerbrogade 190 ApSSelskab · CVR 34701539
Kapital 100 % · stemmer 100 % · siden 21. nov. 2024
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 24. okt. 2026, 16.50.33, virksomheden opdateret i CVR 7. sep. 2026, 09.31.30. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
S. Aller & N.S. Henriksen Holding ApSSelskab · CVR 44068583
SF FORE Invest III ApSSelskab · CVR 42889040
TH Real Estate DK ApSSelskab · CVR 41366826
Vangsted Family Invest ApSSelskab · CVR 46391594
Zini ApSSelskab · CVR 41923024
KREBO ApSSelskab · CVR 39763079
U.N Holding ApSSelskab · CVR 39763087
Martin Otto HolmPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 17. jun. 2025
Niels Steffen HenriksenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 17. jun. 2025
Ulrik Asger NielsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 21. maj 2026
Thomas Esben KhanPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 15. okt. 2024
Økonomi · Officielle årsrapporter
Grafiske regnskabstal er ikke tilgængelige
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
2024–2025: Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2024–2025 · 15. okt. 2024 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 9. jun. 2026
Koncernregnskabets afgrænsning understøttes endnu ikke.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗