Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 43688855
Kort fortalt. WTaH Invest ApS har CVR-nummer 43688855 og er registreret som anpartsselskab, startet 2. december 2022. Adressen i CVR er Stægers Alle 27, 2000 Frederiksberg. Branche: Investering for egen regning. Status: aktiv.
Stægers Alle 27, 2000 Frederiksberg
Investering for egen regning
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
2. dec. 2022 –
Virksomhedens levetid
CVR 43688855 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
WTaH Invest ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Sladata · CVR 43688855 · WTaH Invest ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
WTaH Invest ApS har CVR-nummer 43688855.
WTaH Invest ApS er registreret i CVR på adressen Stægers Alle 27, 2000 Frederiksberg.
WTaH Invest ApS blev startet 2. december 2022 ifølge CVR.
WTaH Invest ApS er registreret i branchen Investering for egen regning (branchekode 649910).
WTaH Invest ApS har status «aktiv» i CVR.
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Investering for egen regning · 649910
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Stægers Alle 27, 2000 Frederiksberg
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
2. dec. 2022
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Legale ejere og ledelse står på Sladatas side for WTaH Invest ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 25. okt. 2026, 00.17.11. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 15–19,99 %
Kapital 15–19,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 10–14,99 %
+5 flere i listen nedenfor
WTaH Invest ApS
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
H. ENGELUND HOLDING ApSSelskab · CVR 27916252
JM GROUP ApSSelskab · CVR 27608183
Bente Hyldahl FoghPerson
Bente Hyldahl FoghPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 2. dec. 2022
Dorit Brink ClausenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 2. dec. 2022
Henrik EngelundPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 2. dec. 2022
Lisbeth RiggelsenPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 2. dec. 2022
1 tidligere ledelsesrolle vises ikke.
Ingen nuværende ejerandele i andre selskaber i CVRs ejerregister.
1 tidligere ejerandel vises ikke.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 25. okt. 2026, 00.17.12, virksomheden opdateret i CVR 11. sep. 2026, 08.42.23. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
Brink Clausen ApSSelskab · CVR 41663332
HWS HOLDING ApSSelskab · CVR 26226139
IDSeed ApSSelskab · CVR 43578545
ATLEVE ApSSelskab · CVR 27507646
Harbo Renewables Invest ApSSelskab · CVR 39713411
SOLTOP ApSSelskab · CVR 26676223
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 2. dec. 2022
Morten Gjørup AndersenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 2. dec. 2022
Nikolaj HarboPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 2. dec. 2022
Susan Jeanette Søgaard HansenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 2. dec. 2022
Nikolaj HarboPerson
Direktion · ADM. DIR. · siden 14. aug. 2024
Økonomi · Officielle årsrapporter
Grafiske regnskabstal er ikke tilgængelige
Der er endnu ingen understøttet årsrapport med entydige DKK-tal. Et manglende tal betyder ikke nul. Stamdata, steder og værdisætning kan stadig bruges.
2022–2023: Grafiske tal understøtter foreløbig ÅRL-regnskabsklasse B. Rapportlinks er stadig tilgængelige.
2024: Grafiske tal understøtter foreløbig ÅRL-regnskabsklasse B. Rapportlinks er stadig tilgængelige.
2025: Grafiske tal understøtter foreløbig ÅRL-regnskabsklasse B. Rapportlinks er stadig tilgængelige.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025 · 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 30. jun. 2026
Grafiske tal understøtter foreløbig ÅRL-regnskabsklasse B. Rapportlinks er stadig tilgængelige.
2024 · 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024
Offentliggjort 30. jun. 2025
Grafiske tal understøtter foreløbig ÅRL-regnskabsklasse B. Rapportlinks er stadig tilgængelige.
2022–2023 · 2. dec. 2022 – 31. dec. 2023
Offentliggjort 27. jun. 2024
Grafiske tal understøtter foreløbig ÅRL-regnskabsklasse B. Rapportlinks er stadig tilgængelige.
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗