Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 37896675
Kort fortalt. Air-Invest Holding A/S har CVR-nummer 37896675 og er registreret som aktieselskab, startet 14. juli 2016. Adressen i CVR er Bolbrovænge 45, 2960 Rungsted Kyst. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber. Status: aktiv.
Bolbrovænge 45, 2960 Rungsted Kyst
Ikke-finansielle holdingselskaber
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Aktieselskab
Virksomhedsform
14. jul. 2016 –
Virksomhedens levetid
CVR 37896675 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
Air-Invest Holding A/S
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Sladata · CVR 37896675 · Air-Invest Holding A/S. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Air-Invest Holding A/S har CVR-nummer 37896675.
Air-Invest Holding A/S er registreret i CVR på adressen Bolbrovænge 45, 2960 Rungsted Kyst.
Air-Invest Holding A/S blev startet 14. juli 2016 ifølge CVR.
Air-Invest Holding A/S er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
Air-Invest Holding A/S har status «aktiv» i CVR.
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktieselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ikke-finansielle holdingselskaber · 642120
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Bolbrovænge 45, 2960 Rungsted Kyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
14. jul. 2016
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Legale ejere og ledelse står på Sladatas side for Air-Invest Holding A/S under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 24. okt. 2026, 15.17.22. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Ingen beskæftigelsesoplysninger i det gennemførte opslag.
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
Kapital 15–19,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 5–9,99 %
Kapital 5–9,99 %
+5 flere i listen nedenfor
Air-Invest Holding A/S
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
BOGANI ApSSelskab · CVR 29786534
KOLDING STENZ ApSSelskab · CVR 30917219
EMOL HOLDING ApSSelskab · CVR 31413508
3 tidligere ejere vises ikke.
Jannick Birger PedersenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 14. jul. 2016
Jesper Højberg ChristensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 14. jul. 2016
Karsten Pagh WüstPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 27. feb. 2025
Kasper Stenz KoldingPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 14. jul. 2016
4 tidligere ledelsesroller vises ikke.
Ingen nuværende ejerandele i andre selskaber i CVRs ejerregister.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 24. okt. 2026, 15.17.23, virksomheden opdateret i CVR 23. sep. 2026, 11.24.30. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
HUUS HOLDING ApSSelskab · CVR 28711883
JENSENGROUP MEDIA HOLDING ApSSelskab · CVR 27490700
LAUTRUP & CO. ApSSelskab · CVR 30824075
MBI PARTNER ApSSelskab · CVR 30484452
MICOS ApSSelskab · CVR 21363588
MoreFutures ApSSelskab · CVR 19154491
Kristian Lautrup-NielsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 14. jul. 2016
Mads HeinePerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 14. jul. 2016
Ole Bay JensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 14. jul. 2016
Peter Michael AlbrechtslundPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 14. jul. 2016
Peter Michael Højgrav-HuusPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 14. jul. 2016
Philip Martin GraffPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 14. jul. 2016
Steen ParsholtPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 27. feb. 2025
Steen Ulf JensenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 14. jul. 2016
Susanne Nielsen TandrupPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 17. maj 2018
Thomas ReenbergPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 14. jul. 2016
Uffe Jesper FolkmannPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 14. jul. 2016
Peter Michael AlbrechtslundPerson
Direktion · DIREKTØR · siden 12. jul. 2021
Økonomi · Officielle årsrapporter
Nogle rapporter eller felter kunne ikke udlæses entydigt. Udtrækket er afgrænset; flere rapporter kan findes hos Virk. Rapportlinks og de øvrige tal er bevaret.
Årets resultat · DKK i hver regnskabsperiode
2025Årets resultat
4.257.467 DKK
Punkter er årsrapportens observationer. Huller betyder manglende tal. Forbindelseslinjer er ikke målinger mellem perioderne.
| Periode | DKK |
|---|---|
| 1. jan. 2018 – 31. dec. 2018 | -16.430 |
| 1. jan. 2019 – 31. dec. 2019 | -6.250 |
| 1. jan. 2020 – 31. dec. 2020 | -6.344 |
| 1. jan. 2021 – 31. dec. 2021 | -8.083 |
| 1. jan. 2022 – 31. dec. 2022 | -55.402 |
| 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023 | -7.525 |
| 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024 | -8.285 |
| 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025 | 4.257.467 |
Soliditet · beregnet ultimo 2025
99,8 %
Egenkapital / aktiver × 100. Andelen af aktiver finansieret med egenkapital.
Likviditetsgrad · beregnet ultimo 2025
3.811,5 %
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld × 100. Beregnes kun med oplyste tal og positiv nævner.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025 · 1. jan. 2025 – 31. dec. 2025
Offentliggjort 2. jun. 2026
2024 · 1. jan. 2024 – 31. dec. 2024
Offentliggjort 11. apr. 2025
2023 · 1. jan. 2023 – 31. dec. 2023
Offentliggjort 13. maj 2024
2022 · 1. jan. 2022 – 31. dec. 2022
Offentliggjort 26. maj 2023
2021 · 1. jan. 2021 – 31. dec. 2021
Offentliggjort 30. jun. 2022
2020 · 1. jan. 2020 – 31. dec. 2020
Offentliggjort 15. jul. 2021
2019 · 1. jan. 2019 – 31. dec. 2019
Offentliggjort 1. sep. 2020
2018 · 1. jan. 2018 – 31. dec. 2018
Offentliggjort 27. maj 2019
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗