Henter side
Henter side
Søg virksomhed eller ejendom
Henter virksomhed
CVR 30536665
Kort fortalt. EUPRY ApS har CVR-nummer 30536665 og er registreret som anpartsselskab, startet 28. maj 2014. Adressen i CVR er Hejrevej 26, 1, 2400 København NV. Branche: Computerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter. Status: aktiv.
Hejrevej 26, 1, 2400 København NV
Computerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter
Officielle virksomhedsdata og årsrapporter. Kilder, perioder og beregninger følger tallene.
Henter officielle regnskaber
Afstemmer virksomhed, regnskabsperiode og valuta med årsrapporterne.
Henter ejere og ledelse
Anpartsselskab
Virksomhedsform
28. maj 2014 –
Virksomhedens levetid
CVR 30536665 · Kilde og datoer følger hver oplysning.
EUPRY ApS
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Aktiv
Henter steder, adresser og CVR-relationer…
Udskrevet fra Sladata · CVR 30536665 · EUPRY ApS. Officielle CVR-oplysninger. Legale ejere og ledelse som registreret i CVR; ingen reelle ejere, CPR eller private adresser. Regnskabskilde: Erhvervsstyrelsens offentlige årsrapporter; perioder og eventuelle begrænsninger fremgår af regnskabsdelen.
Adressen er virksomhedens registrerede adresse. Den dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
EUPRY ApS har CVR-nummer 30536665.
EUPRY ApS er registreret i CVR på adressen Hejrevej 26, 1, 2400 København NV.
EUPRY ApS blev startet 28. maj 2014 ifølge CVR.
EUPRY ApS er registreret i branchen Computerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter (branchekode 622000).
EUPRY ApS har status «aktiv» i CVR.
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Anpartsselskab
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Computerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter · 622000
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Hejrevej 26, 1, 2400 København NV
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
28. maj 2014
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
Ingen ophørsdato oplyst
Hentetid og Datafordelerens opdateringstid er ikke virksomhedens ændringsdato. Gyldighedsdatoer gælder denne oplysning.
En adresse dokumenterer registrering på stedet og ikke ejerskab til en ejendom. En manglende ophørsdato bekræfter ikke alene, at virksomheden er aktiv.
Henter beskæftigelsestal og måleperioder…
Legale ejere og ledelse står på Sladatas side for EUPRY ApS under «Ejere og ledelse», som registreret i CVR. Reelle ejere og CPR vises ikke.
Et P-nummer identificerer et registreret virksomhedssted. Tilknytningens datoer viser, hvornår stedet er knyttet til virksomheden. En beliggenhedsadresse dokumenterer ikke ejerskab til ejendommen.
Tilknytning efter CVR-relationens start og slut ved opslaget: 24. okt. 2026, 20.46.16. Antal er fund i det hentede udtræk. Nuværende tilknytning dokumenterer ikke, at stedet er i drift eller ejet af virksomheden.
Ingen P-enheder med den valgte tilknytning i det gennemførte opslag.
Legale ejere og nuværende ledelse som registreret i CVR.
Ejes af
CHR. AUGUSTINUS FABRIKKER AKTIESELSKAB
Kapital 15–19,99 %
Danmarks Eksport- og Investeringsfond
Kapital 15–19,99 %
Kapital 10–14,99 %
Kapital 5–9,99 %
+6 flere i listen nedenfor
EUPRY ApS
Direkte ejerskab ét led op og ned, som registreret i CVR. Kapitalandele er CVRs intervaller.
CHR. AUGUSTINUS FABRIKKER AKTIESELSKABSelskab · CVR 21411914
Danmarks Eksport- og InvesteringsfondSelskab · CVR 43478206
UDV The Nest Fund K/SSelskab · CVR 42752835
5 tidligere ejere vises ikke.
Adam Hartmann-KruckowPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 13. dec. 2024
Andreas Green RasmussenPerson
Bestyrelse · FORMAND · siden 7. maj 2026
Christian Elster JacobsenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 15. nov. 2017
Claudia Maria ColciagoPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 31. jan. 2023
12 tidligere ledelsesroller vises ikke.
Ingen nuværende ejerandele i andre selskaber i CVRs ejerregister.
Kilde: CVR-distribution, Erhvervsstyrelsen. Hentet 24. okt. 2026, 20.46.16, virksomheden opdateret i CVR 28. aug. 2026, 13.48.41. CVR registrerer ejerandele i intervaller. En ejerandel er ikke i sig selv bevis for kontrol, et moderselskab eller et datterselskab. Reelle ejere, CPR og adresser vises ikke. Se også CVR (åbner ny fane).
ADAM HARTMANN HOLDING ApSSelskab · CVR 35821880
HERSCHEND HOLDING ApSSelskab · CVR 35818898
ITC ELECTRONICS ApSSelskab · CVR 30536479
JERVELUND HOLDING ApSSelskab · CVR 35821562
KONRADSEN INVESTMENT APSSelskab · CVR 35824359
Sagitta Ventures ApSSelskab · CVR 43685503
UDV Swanling SPV 1 K/SSelskab · CVR 45221113
Ditlev Walther-RasmussenPerson
Bestyrelse · BESTYRELSESMEDLEM · siden 13. dec. 2024
Christian Elster JacobsenPerson
Direktion · ADM. DIR. · siden 1. apr. 2020
Økonomi · Officielle årsrapporter
Den nyeste rapport kunne ikke bruges i grafen. De viste hovedtal tilhører den valgte, ældre periode. Udtrækket er afgrænset; flere rapporter kan findes hos Virk. Rapportlinks og de øvrige tal er bevaret.
Årets resultat · DKK i hver regnskabsperiode
2021–2022Årets resultat
-5.403.254 DKK
Punkter er årsrapportens observationer. Huller betyder manglende tal. Forbindelseslinjer er ikke målinger mellem perioderne.
| Periode | DKK |
|---|---|
| 1. jul. 2018 – 30. jun. 2019 | -2.796.812 |
| 1. jul. 2019 – 30. jun. 2020 | 1.066.861 |
| 1. jul. 2020 – 30. jun. 2021 | -459.742 |
| 1. jul. 2021 – 30. jun. 2022 | -5.403.254 |
| 1. jul. 2022 – 30. jun. 2023 | Ikke oplyst |
| 1. jul. 2023 – 30. jun. 2024 | Ikke oplyst |
| 1. jul. 2024 – 30. jun. 2025 | Ikke oplyst |
| 1. jul. 2025 – 30. jun. 2026 | Ikke oplyst |
Soliditet · beregnet ultimo 2021–2022
-39,8 %
Egenkapital / aktiver × 100. Andelen af aktiver finansieret med egenkapital.
Likviditetsgrad · beregnet ultimo 2021–2022
42,1 %
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld × 100. Beregnes kun med oplyste tal og positiv nævner.
Tal kommer fra hver periodes egen årsrapport. Nyere rapporters sammenligningstal kan være korrigeret. Første grafadapter dækker regnskabsklasse B; andre rapporter kan åbnes hos kilden. Højst otte perioder vises.
2025–2026 · 1. jul. 2025 – 30. jun. 2026
Offentliggjort 24. sep. 2026
Selskab og faktisk regnskabsperiode kunne ikke afstemmes.
2024–2025 · 1. jul. 2024 – 30. jun. 2025
Offentliggjort 15. dec. 2025
Grafiske tal understøtter foreløbig ÅRL-regnskabsklasse B. Rapportlinks er stadig tilgængelige.
2023–2024 · 1. jul. 2023 – 30. jun. 2024
Offentliggjort 20. nov. 2024
Grafiske tal understøtter foreløbig ÅRL-regnskabsklasse B. Rapportlinks er stadig tilgængelige.
2022–2023 · 1. jul. 2022 – 30. jun. 2023
Offentliggjort 11. jan. 2024
Grafiske tal understøtter foreløbig ÅRL-regnskabsklasse B. Rapportlinks er stadig tilgængelige.
2021–2022 · 1. jul. 2021 – 30. jun. 2022
Offentliggjort 9. jan. 2023
2020–2021 · 1. jul. 2020 – 30. jun. 2021
Offentliggjort 7. dec. 2021
2019–2020 · 1. jul. 2019 – 30. jun. 2020
Offentliggjort 7. dec. 2020
2018–2019 · 1. jul. 2018 – 30. jun. 2019
Offentliggjort 25. nov. 2019
Manglende omsætning kan skyldes, at rapporten kun oplyser bruttoresultat. Vi rekonstruerer ikke tallet. Om den officielle regnskabskilde ↗
CVR · måleperioder
Ansatte er antal personer. Årsværk er omregnet fuldtid. Vælg én datatype: års-, kvartals- og månedstal sammenblandes ikke.
Historisk beskæftigelse: den valgte måleperiode er mere end et år gammel. Registreringsdatoen gør ikke tallet aktuelt.
Ansatte · måned · valgt måleperiode
10personer
1. sep. 2019 – 30. sep. 2019
Punkter er kildens tal for hver måleperiode. Linjer forbinder kun tilstødende, komplette måleperioder med præcise tal. Huller betyder manglende eller uafklarede tal, ikke nul.
Viser periode 43–54 af 54 i udtrækket.
Vælg en periode for at se dens kildedatoer. På små skærme kan tabellen rulles vandret.
| Måleperiode | personer |
|---|---|
| 12 | |
| 11 | |
| 11 | |
| 11 | |
| 11 | |
| 8 | |
| 10 | |
| 10 | |
| 10 | |
| 9 | |
| 10 | |
| 10 |
Måleperioden viser, hvornår tallet gælder. Registrering, opdatering og hentning er særskilte datoer. Et gennemført opslag er ikke en garanti for aktuelle eller landsdækkende beskæftigelsestal.